O FIRMIE

Cembet Stachnik Spółka Jawna to działające od 1992 roku przedsiębiorstwo stworzone przez Państwa Ewę i Zbigniewa Stachnik. Rzetelna i efektywna praca założycieli pozwoliła na stworzenie spółki, która z niewielkiej rodzinnej firmy przekształciła się w przedsiębiorstwo znajdujące się w czołówce producentów betonu na terenie Małopolski.

Utrwalone przez ponad 25 lat działalności standardy stanowią do dnia dzisiejszego wyznacznik jakości dostarczanych produktów i świadczonej przez nas pracy.

Stabilna pozycja na rynku oraz stała modernizacja posiadanej infrastruktury sprawiają, że co roku obdarzają nas zaufaniem dziesiątki prywatnych jak i państwowych inwestorów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferujemy w ramach realizacji zlecenia kompleksową dostawę betonu. Dodatkowo oferujemy usługę pompowania mieszanki betonowej na terenie budowy za pomocą posiadanego przez nas specjalistycznego sprzętu. Gruntowna realizacja całego procesu produkcji wraz z dostarczeniem produktu na miejsce docelowe powoduje, że klient zlecając realizację zamówienia otrzymuje gwarancję terminowości i rzetelności jego realizacji.

Wszystkie z etapów procesu realizacji zamówienia podlegają koordynacji w ramach działalności jednego podmiotu, a co za tym idzie są one ze sobą profesjonalnie zespolone i logistycznie zorganizowane. Całość przedstawionych rozwiązań dopełnia fakt profesjonalnej kontroli jakości dostarczanego materiału, nad którą czuwa wykwalifikowany zespół laboratorium mieszczący się na terenie zakładu.